czwartek, 27 marca 2014

Wiosna zaskoczyła Polaków

Mówi się, że w "marcu jak w garncu", ale żeby zaraz  z zupą jarzynową, taką gorącą i pełną kolorów? Tego się nie spodziewałam!  
23 marca : Poranne targowisko warszawskie uderza  gorącem (25'C), plejadą różnobarwnych tulipanów, hortensji , żonkili i bazi. Wszystko w pełni rozwinięte, soczyste, świeże i pachnące. Zabieram do domu kawałek wiosny. Nie mam balkonu ani tarasu i tak bardzo brakuje mi łąki pełnej kwiatów. 
Nie mam też doświadczenia w ogrodnictwie, poza wyrywaniem chwastów, dlatego jeśli mój filmik (z resztą zrobiony też pierwszy raz w życiu ) będzie bolesny dla pasjonatów ogrodnictwa, to proszę wybaczcie mi. Chętnie przyjmę nauki prywatne z dziedziny sadzenie kwiatów i pielęgnacja, jeśli tylko pozwolicie mi przy tym poleżeć u was plackiem na trawie :))

Namiastka ogrodu :) Foto Muszka

A tak to się wszystko zaczęło. Foto Muszka


Z  niezbyt atrakcyjnych słoików :) Foto Muszka

Z lampionu powstała mała szklarnia. Foto Muszka

I ptaki wróciły z Afryki :) Foto Muszkapiątek, 21 marca 2014

Wagary po warszawsku

Czy szkoła czy nie szkoła , tradycja musi być wagary obowiązkowe. Kiedyś Fiat 126p , wino, park i Koszalin. Dziś bardziej hipstersko, warszawsko , lansersko aaa co!  Latające Holendry,  Veg Deli na Powiślu i okularsy na i  przeciw słońcu. 
Veg Deli zaprasza Foto MuszkaUwielbiam żarówki na lince. Foto Muszka


Antresola nadała miejscu domowy przytulny klimat mimo surowej bieli. Foto Muszka

Wiosenna Muszka Foto Duża Mucha