czwartek, 23 kwietnia 2015

Słów kilka o marzeniach


Najważniejsze to w końcu siebie usłyszeć. To co w nas siedzi w środku prosi o szansę, mówi między wierszami myśli, pojawia się w błysku oka, potrafi niekontrolowanie odwieść od "ważności świata", dodaje ukrytej i nieznanej energii, ciągnie na swoją stronę.
Niestety tylko na chwilę bo my tego nie dostrzegamy i uparcie trzymamy się bezpiecznej, stabilnej ścieżki życia nienagannej i poprawnej. 
Nie ma się co łudzić, "to coś" nie zerwie się jak lawina, nie porwie jak tornado, nie zmyje wielką falą. 
Z "tym" czyli z samym sobą trzeba niestety odbyć długą dyskusję. Posłuchać co ma do powiedzenia i obserwować jak reaguje nasze ciało i umysł, kiedy opowiada jak by to było, gdybyśmy robili to na co mamy ochotę, to co kochamy, co lubimy.
Kiedy już zrozumiemy się z własnym "ja", to możemy zacząć powoli wprowadzać wszystko w czyn. Okaże się, że jest łatwiej niż nam się wydawało. Nasze pewne siebie "ja" odkryje nowe horyzonty, dostanie skrzydeł i już  nie będzie chciało schować się do nory.  MY już tego nie będziemy chcieli.
Dwa lata temu odbyłam ze sobą trudną rozmowę. Nie wierzyłam, że się uda, długo szukałam, ale postanowiłam zaryzykować i zrobić dla siebie coś dobrego.
Dzisiaj szczęście spada na mnie z nieba co dzień. Coś, co było kiedyś nieosiągalne teraz jest, trwa i ma się dobrze. A marzenia same się spełniają, jak to, kolejne już w tym roku, o pięknej sesji mojego mieszkania w IKEA :)))) 


Nie muszę tym razem pisać o stylizacji wnętrza, bo dziewczyny z Ikei bardzo skrupulatnie wszystko opisały i pięknie sfotografowały. Dzięki Olu i Gosiu :) 
A tu link i krótka foto relacja.

Foto IKEA

Foto IKEA

Foto IKEA

Foto IKEA

Foto IKEA

Foto IKEA

Foto IKEA

Foto IKEA

Foto IKEA

Foto IKEA

FOTO IKEA

Foto IKEA

Foto IKEA

Foto IKEA